Červenec 2007

My Chemical Romance úvod

29. července 2007 v 12:07 | Petra |  My Chemical Romance

GERARD WAY

Gerard Arthur Way (narozený 9. dubna 1977) z New Jersey, je zpěvákem skupiny My chemical romance, bratr Mikeyho Waye, který hraje v MCR na basovou kytaru.
Narodil se v Newarku, ale později se přestěhoval do Belleville. Když ještě žil v New Jersey, zjistil, že bydlí blízko Christinu Ricci, a tak si zjistil kde bydlí . Tady šel také se svou mámou na první koncert (Bruce Springsteen) a jednou dokonce pracoval v obchodě s potravinami, kde ukládal nákupní vozíky a rovnal zboží do papírových sáčků (v Americe se používají(ly) místo tašek).
Datum narození: 9. dubna 1977
Hvězdné znamení: Beran
Místo narození: Newark, New Jersey
Ve skupině má funkci zpěváka a zároveň je autorem všech textů.
Spolu s Mattem Pelissierem, bývalým bubeníkem My Chemical Romance, byl zakládajícím členem skupiny.

DROGY, ALKOHOL A UMĚNÍ

Nedávno se zbavil závislosti na drogách a alkoholu, aby byl znovu čistý jako v srpnu 2004. Terapeuta navštěvuje kdykoli není skupina na turné. Nicméně stále rád kouří červené cigarety Marlboro. Navštěvoval Školu výtvarných umění v New York City, jeho snem bylo kreslit komiksové knihy (miloval je a jeho nejoblíbenější superhrdina byl vždycky Wolverine). To bylo ovšem předtím, než v roce 2001 vytvořil My Chemical Romance.
Kreslil pro komiksovou síť "Breakfast monkey", ale vůbec to nedělalo dobrotu. Přestože vytvořil předlohy pro alba MCR a navrhl obchodní zboží skupiny "Thursday", stále se považuje za špatného kreslíře.

OBLÍBENÉ SKUPINY

Nyní je jeho nejoblíbenější skupina Iron Maiden, ale pořád je fanouškem Davida Bowieho. Slovem "pomsta" byl posedlý od chvíle, kdy slyšel song "Revenge" (pomsta) od Black Flag. Bez váhání potvrdil, že si myslí, že Brody Dalle z Distillers je žhavá kočka, a že vždycky miloval netopýry. Má stejnou barvu Stratocasters jako Billie Joe Armstrong (frontman punk-rockového tria, Green Day) a jeho vysněným autem byl vždycky červený Corvette s poznávací značkou "Nože".
Jméno Bob je vlastně původně jméno Robert, anglického původu a znamená "Jasná sláva".
Datum narození: 31. prosince 1979
Místo narození: předměstí Chicaga, Illinois
Hraje na bicí.
Bob Bryar se narodil v Illinois 31. prosince 1979. V My chemical romance zastává pozici bubeníka. Nahradil zde Matta Pelissiera.
Matta zastupoval již v roce 2001, ale nahradil ho až v roce 2004. O Mattovi neexistuje moc veřejných informací, protože jak skupina říká "neradi kecáme blbosti", ale zdá se, že ho vyrazili, protože neustále dělal bordel na pódiu a nikomu už nedělalo radost společně koncertovat.

My chemical romance

Bob byl kdysi technikem bicích u The Used a na jejich turné se setkal s MCR. MCR měli v té době velké potíže se svým starým bubeníkem, takže bylo jasné, že potřebují nového. Takže přišel Bob. Hodně skupině vypomáhal a dnes je jedním z nejlepších nových bubeníků na světě. Se svým vlastním stylem je nyní Bryar stálým bubeníkem My chemical romance.

Oblíbené skupiny, zranění

Bob je fanouškem Black Sabbath a o Anglii si myslí, že je tam chladno. Uši si nechal propíchnout , když mu bylo 24 let. Bohužel si prodělal pár zranění. Některá jsou lehká a pak ostatní...ne tak malá. Jednou ho vystrčili z autobusu, taky dostal do nosu, když se rval s členem ochranky. Měl zlomené srdce (dlouhý příběh) a co se týče mozku...to odmítá komentovat.
ROFRANKIE IERO
Jméno Frank je latinského původu a znamená "volný".
Datum narození: 31. října 1981
Místo narození: Belleville, New Jersey
Hraje na kytaru (Epiphone Les Paul Elite Series a obyčejnou z roku 1981 Zakk Wylde "Grail" Gibson Les Paul)
Předtím, než se připojil k My Chemical Romance, hrál na kytaru ve skupině Pencey Prep, která náležela vydavatelství Eyeball Records.
Frank Anthony Iero se narodil 31. října 1981 (je tedy štír) v Belleville v New Jersey (tomuto městu dává přednost před většími jako jsou New York nebo Los Angeles). Mnoho lidí neví, jak správně vyslovovat jeho příjmení - je to tedy: "Eye-Year-Oh". Frank je vysoký 5,4 stopy, jeho oči mají barvu lískových ořechů a přírodní barvu vlasů má tmavě hnědou (nyní je obarvený na černo).

Rodina a dětství

Vyrůstal jen s mámou Lindou, které se s otcem Franka rozvedla (ten měl na něj ale v průběhu let veliký vliv). Stejně jako Gerard začínal ve skupinách již od svých 11 let. Frank chodil do katolické školy, během let se dokonce naučil vázat kravatu. Byl donucený jít na střední školu, jen se musel do pořádku, aby zde, na Rutgers University, vydržel celé čtyři roky.

My chemical romance

V současné době je kytaristou My chemical romance a je nejnovější (a zároveň nejmladší) člen skupiny. Hraje na Epiphone Les Paul Elite Series a z toho používá typ Marshall JCM900 a Sun Cabinet Amps. Do skupiny přišel, když se My chemical romance rozhodli, že potřebují dalšího kytaristu (kromě Raye Tora), aby rozšířil zvuk. Odešel z vysoké školy (a jiné skupiny, Pencey Prep), aby se mohl věnovat naplno MCR. Kromě Pencey Prep hrál taky v Hybrid, Sector 12 a krátce s I Am A Graveyard.

Tetování a piercingy

Frank má mnoho tetování a piercingů, včetně vytetovaných písmen "N" a "J" na vnitřní straně spodního rtu (znamenají zkratku pro New Jersey, kde vyrůstal), dýňovou lucernu, kterou si nechal vytetovat ke svým 18. narozeninám (31.10 - Halloween) a slovo "Halloween" vytetované na prstě...a ještě další :-)
RAY TORORAY TORO
Jméno Ray je původně jméno Raymond, které je anglického původu a znamená "Moudrý ochránce".
Datum narození: 15. července 1977 (1978-je v tom holt bordel)
Místo narození: Newark, New Jersey
Hraje na kytaru (typ Gibson SG Special).
Třebaže s Frankem hrají každý jiné části písní My chemical romance, nechá ho Frank vždycky udělat vlastní sólo.
Raymond Toro Ortiz se narodil 15. července 1977 (78) v Newarku v New Jersey. Narodil se s hnědýma očima a vyrostl do výšky 6'1 stopy.

Dětství

Jeho máma byla vždycky velice starostlivá. Na nižší střední škole (je to tříletá škola v Americe) se snažil zapůsobit na dívku tak, že si do nosu strčil bonbony Runts (aby vypadal jako strašidlo), ale skončilo to tak, že se mu ty bonbony v nose přilepili, takže musel vyhledat pomoc ošetřovatelky. Chodil na stejnou střední jako Gerard a Mikey a byli to "výstřední kámoši". Měl psa, kterému dal jméno "kluk" a vyrostl v Puerto Ricánské domácnosti. Studoval film na William Paterson University.
Před MCR hrál v New Jerseyských skupinách Rodneys a Haggis

My chemical romance

Ray je hlavním kytaristou My chemical romance. S Gerardem se potkali při studiu na hudební škole v New Yorku a dali spolu dohromady skupinu. Toro je z velké části hudebním mozkem My chemical romance, píše většinu písní a často pomáhá Frankovi s jeho kytarovými částmi. Hraje na SG Gibson Guitar.

Oblíbené skupiny, zranění, přítelkyně

Jeho oblíbenou skupinou jsou Iron Maiden, ale čas od času si poslechne klasiku. Pár zranění, které během let prodělal: "spálení od kytary" - je to podobné jako, když se spálíte o koberec, jenom to zasáhne obast předloktí - musíte se potit, třít o struny a hrát rock. Velká jizva na hlavě, protože přes ní dostal Frankovou kytarou. Jo, a jedna brutálně hnusná záděra. Taky říká, že MCR píší svoje texty na turném, protože v tu dobu jsou přímo horliví do nového alba. Toro nosí kontaktní čočky a má přítelkyni jménem Christa.
MIKEY WAY
Jméno Mikey je vlastně zkratka jeho jména Michael, což v Hebrejštině znamená - "Kdo je jako Bůh?"Datum narození: 10. září 1980
Místo narození: Newark, New Jersey
Hraje na baskyratu: (typy Highway 1 Precision bass and a Fender Standard Precision bass)

Mikey se začal učit hrát na baskytaru, aby se mohl stát členem nové skupiny svého bráchy, Gerarda.

Je odpovědný taky za jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe.

Mikey Way se narodil jako Michael James Way, v září 1980 v Newarku v New Jersey, kde také vyrostl. Je mladší brácha Gerarda Waye (má s ním velice blízký vztah a je jako on napůl Skot a napůl Ital). Wayovi jsou příbuzní s Joem Roganem (Host of the NBC game, stunt show Fear Factor a hrál v sitcomu News Radio) - Joe je syn bratrance Mikeyho mámy.

Dětství

Jak rostl, pracoval postupně pro Barnes & Noble, kromě toho byl asistentem v Eyeball Records (společnost, která v roce 2002 vydá debutové album My chemical romance "I brought you my bullets, you brought me your love"). První koncert na kterém byl, byl koncert Smashing Pumpkins.

My chemical romance

Mikey je baskytarista My chemical romance a právě jen proto se na tento nástroj učil, aby zde působil hned co vypadne ze školy. Hraje na dvě baskytary - hraje na Highway 1 Precision Bass a Fender Standard Precision Bass. Vymyslel taky jméno skupiny, které vzešlo z recenze románu Irvina Welshe : Ecstasy (extáze) - Three Tales of Chemical Romance (Tři povídky o chemické lásce). Jeho a Gerardova babička jim koupila první dodávku na turné. Během prvního koncertu My chemical romance pil Mikey spoustu likéru, aby tak zamaskoval svou extrémní trému.

Astma, zranění

Mikey je krátkozraký, má astma a ještě k tomu kouří. Často dává do mikrovlnky kovové věci a jednou si vzal do sprchy dokonce přenosný radiátor. V současné době miluje skupinu Anthrax (viz.tičko :-)), hororové filmy od Schlocka a sushi - říká, že by ho mohl sníst tolik, kolik váží on sám.
Mikey je dítě štěstěny, protože vzhledem ke svým zdravotním problémům, které dosud měl - potíže s játry, zlomené prsty na noze (impozantní bitva s cihlovou zdí) a rozmanité dýchací infekce - má možnost jistit skupinu, My chemical romance, v týlu jako baskytarista.

G_L_I_T_T_E_R_Y

26. července 2007 v 11:21 | Deny |  Glittery

ANTI TH

19. července 2007 v 17:21 | Petra |  O nás

Bleskovka HOLIDAY

19. července 2007 v 17:10 | Petra |  BLESKOVKY
BLESKOVKA :
1.Aký je to film?
2.Mená v skutočnosti tých dvoch hercov.
3.Zhodnot od známky 1-5 moj blog. 1-najlepsie, 5-najhoršie
4.Čo by si chcel/a na diplom?
(Odmenení budú prví traja čo správne odpovedajú)...

Shrek3obrázky

19. července 2007 v 16:42 | Petra |  FILMY
SHREK3 obrázky :

@b3c3d@

19. července 2007 v 11:55 | Petra |  Abeceda

TESTY

17. července 2007 v 13:05 | Petra |  TESTY
VIETE VYRIEŠIŤ HLAVOLAMY? ZOBERTE SI PAPIER A PERO A POD KAŽDOU ULOHOU MÁTE STANOVENÝ LIMIT,A SKÚSTE TO VYRIEŠIŤ.SÚ DOSŤ ŤAŽKÉ.AK VÁM VŠETKY VYJDÚ,NAPÍŠTE DO KOMENTÁROV SPRÁVNE VÝSLEDKY A MOŽTE BYŤ AJ ODMENENÝ PEKNÝM DIPLOMOM,ALEBO AJ NEJAKOU MP3 PESNIČKOU :) VEĽA ŠŤASTIA!
1.
Aké číslo chýba? Priemerný muž dokáže vypiť sud piva za 27 dní. Teda neviem, či je to naozaj pravda, ale v tomto hlavolame to tak bude. A priemerná žena dokáže vypiť ten istý sud piva za 54 dní.
(ČAS: 3MIN)

Za ako dlho vypijú sud piva spolu?

Napíšte počet dní:
_____
-----------------------
2.S kamošmi ste sa vybrali na výlet. Cestujete autom. Celá cesta je po diaľnici a preto môžete ísť ľubovoľnou rýchlosťou.
Prvú polovicu výletu (polovicu vzdialenosti) ste išli priemernou rýchlosťou 50km/h. Vtedy ste si uvedomili, že prídete neskoro a že by ste mali pridať. Vypočítali ste teda, že potrebujete dosiahnuť priemernú rýchlosť celého výletu 100km/h.

Akou rýchlosťou musíte ísť zvyšnú časť cesty tak, aby priemerná rýchlosť na celom výlete bola 100km/h ?

1. 150km/h
2. nemá riešenie
3. 133km/h
4. 200km/h
5. 175km/h

Napíšte číslo odpovede, ktorá je správna:______________.
------------------------------
3.9 robotníkov vykope za 9 hodín kanál o dĺžke 9 metrov a hĺbke 2 metre.

Koľko robotníkov vykope za 50 hodín kanál o dĺžke 50 metrov a hĺbke 2 metre?

Napíšte číslo:____________.
------------------------------------------
4.Bača pasie každý deň ovce. Keď ich večer zatvára do košiara, ide jedna ovca za druhou.

Koľko má oviec?

Napíšte číslo:_________________.
---------------------------

5.Učiteľ hovorí: "Myslím si dve prirodzené čísla väčšie než 1. Skúste uhádnuť aké." Prvému študentovi povie súčin a druhému súčet. Prvý: "Nepoznám súčet." Druhý: "To som vedel. Súčet je menší než 14." Prvý: "To som vedel. Ale teraz už čísla poznám." Druhý: "A ja tiež." Aké to boli čísla?
------------------------
ODPOVEDAJTE ČÍSLOM ODPOVEDE!!!!!

1. 1,6
2. 2,9
3. 2,7
4. 4,5
5. 6,7
6. 3,5
--------------------------
6.Z Bratislavy vyjde do Trnavy vlak. O päť minút neskôr vyjde vlak z Trnavy do Bratislavy, a to dvojnásobnou rýchlosťou. Ktorý vlak bude bližšie k Trnave, keď sa stretnú?

ODPOVEDAJTE ČÍSLOM ODPOVEDE!!!!!

1. Bližšie je vlak z Bratislavy
2. Oba sú v rovnakej vzdialenosti
3. Bližšie je vlak z Trnavy
4. Nikdy sa nestretnú pretože strojvodca vyhodil zlú výhybku!!! :))))) (a to ľudia tvrdia že nemám zmysel pre humor)
-------------------------
7.Neďaleko od brehu kotví loď. Tá má rebrík (začínajúci aj končiaci priečkou), ktorého spodná priečka sa dotýka vody. Vzdialenosť medzi jednotlivými priečkami je 20 cm a dĺžka rebríka je 180 cm. Príliv zdvíha vodu rýchlosťou 15 cm za hodinu. Za aký dlhý čas bude voda na tretej priečke zhora.?

1. za 9 hodín
2. za 6 hodín
3. letuška odnesie rebrík
4. za 3 hodiny
5. nikdy
6. za 10 hodín
7. loď sa posunie o 15cm k brehu
8. kapitán sa utopí
------------------
8.Cena vojny V oddieli 100 vojakov sa po vojne vyskytli nasledovné zranenia: 70 vojakov stratilo oko, 75 stratilo ucho, 85 prišlo o nohu a 80 prišlo o ruku. Aký je minimálny počet vojakov, ktorí museli stratiť všetky štyri časti tela? -------------
9.Na lavičke v parku sa stretli dvaja bezdomovci. Prvý bezdomovec vytiahol z igelitky 5 rožkov, druhý 3. Dali ich na jednu hromadu, keď v tom za nimi prišiel tretí bezdomovec. "Najem sa s vami," hovorí. "Nemám však žiadne jedlo, mám ale zopár drobných peňazí."
"Dobre."
"Dobre."
Obaja bezdomovci súhlasili. A tak všetci traja spolu zjedli spomínaných 8 rožkov, pričom každý zjedol presne rovnaké množstvo.
Keď sa najedli, tretí bezdomovec položil na lavičku 8 Sk a odišiel. "Rozdeľme sa rovnakým dielom," navrhoval bezdomovec, ktorý mal pôvodne 3 rožky. "To určite nie," protestoval druhý. "Ja som dal predsa viac pečiva."
Ešte hodnú chvíľu sa takto naťahovali a dohadovali, no na správne riešenie neprišli. Na ďalšej lavičke však sedel študent so svojou priateľkou. Podišli teda ku nim a poprosili ich o rozsúdenie. Študent chvíľu porozmýšľal a potom vyniesol spravodlivý rozsudok.

Ako sa majú bezdomovci rozdeliť o peniaze? (prvé číslo je číslo prvého bezdomovca, ktorý vytiahol z igelitky 5 rožkov)

ODPOVEDAJTE ČÍSLOM ODPOVEDE!!!!!

1. 7 a 1 Sk
2. nemá riešenie
3. 8 a 0 Sk
4. 5 a 3 Sk
5. 6 a 2 Sk

FERGIE

9. července 2007 v 21:25 | Petra |  Fergie
Fergie:
Členkou kapely BEP:
Povolanie:Speváčka
Vek:má 31 rokov
Skutočné meno:Stacy Ann Ferguson
Prezývky:Stace, Fergie
Pohlavie:žena
Dátum narodenia:27.Marca 1975
Narodená v:Hacienda Heights, California, USA
Rasa:Multiracial
Výška:157 cm
Pôvod:Mexican
Znamenie:Baran
Čínske znamenie:Zajac
Iné mená:Stacy Ferguson
V mladosti tancovala balet,dabovala v rozprávke,vystupovala v detských programoch.Chodila s Justinom Timberlakom ešte skôr ako Britney Spears.Ešte pred pár rokmi sa živila ako tanečníčka V Los Angeles.V roku 2000 začala spievať v skupine BLACK EYED PEAS.V septembri 2006 vydala svoj prvý sólový album v hip-hopovom štýle plný punk-rockových skladieb.Členka skupiny B.E.P. chce ísť vlastnou cestou...

Moja prvá láska- ♥LoVeStOrY♥

8. července 2007 v 18:48 | Denčooo |  PORADŇA,a príbehy
Inštruktor korčuľovania
V jeden deň sme sa s babami vybrali na klzisko. Keď sme tam dorazili, do oka mi padol jeden chalan. Nielenže bol nádherný, ale na korčuliach mu to išlo dokonalo. Všetky sme ho obdivovali, tak prečo sa s ním nedať do reči? Bolo nám zima, a tak sme si išli kúpiť čaj. A náš krasokorčuliar tiež. Baby ho rýchlo vypili a išli sa blázniť na ľad. Ja som tam sedela a rozmýšľala, ako sa mu prihovoriť. Z mojich myšlienok ma niekto vyrušil: ,,Môžem si prisadnúť k opustenej babenke?´´ A začali sme sa rozprávať. O chvíľu sme sa spolu korčuľovali a pobrali sa spolu domov. Zistila som, že je priateľ mojej kamošky z tanečnej. Tak som si našla skvelého inštruktora korčuľovania a on bláznivú kamošku, na ktorú len tak nezabudne!
Ďalší ma nechal
Keď sme sa presťahovali, začala som nový život. Cez letné prázdniny som sa prvýkrát zaľúbila. Začalo to na opekačke, keď sme sa zoznámili. Stále som naňho myslela. Páčila som sa mu, aj on mne. Bolo nám spolu fajn. Lenže jedného dňa neprišiel na stretko. Stále som rozmýšľala prečo... Snažila som sa naňho zabudnúť, ale nešlo to. Moje kamošky mi však pomohli. Zoznámili ma s jedným chalanom a po Vianociach sme sa dali dokopy. Náš vzťah bol krásny. Síce zo zozačiatku som trošku váhala, no bolo to pekné. Posledný týždeň som ale poriadne trpela. Od iných som sa dozvedela, že už spolu nechodíme. Nakoniec mi povedal, že má rád inú. Veľmi mi ublížil a ja doteraz neviem, kde som robila chybu...
Ublížil mi
Minulý rok v lete som spoznala super chalana. Mišo mal vtedy 19 rokov, bol slušný, milý a ja som sa doňho zamilovala na prvý pohľad. Potom sme sa dlhší čas nevideli a ja som zháňala jeho číslo na mobil alebo nik na pokec. Až po štyroch mesiacoch som sa nejakou náhodou dostala k nemu na pokec a začali sme sa znova stretávať. Už som v tom bola až po uši. Dôverovala som mu a neuveriteľne som ho milovala. Po mesiaci sme sa však stretávali čoraz menej, vyhýbal sa mi a začal baliť iné dievčatá. Keď som chcela, aby mi to vysvetlil, do očí mi povedal, že ma nemiloval a veľmi ho mrzí, že mi ublížil. Dodnes som sa z toho nespamätala, no napriek tomu ho stále milujem...
Domček z kariet
V septembri začala škola a mne sa strašne nechcelo. No stretla som Jura. Raz na informatike som chatovala a našla som si tam jeho. Zo srandy som mu napísala. Neskôr sa ukázal ako veľmi milý chalan... Vymenili sme si čísla a prišiel deň, kedy sme sa mali stretnúť. Boli sme spolu stále, chodili sme spolu do školy i zo školy...Uvedomila som si, že som v tom až po uši. No raz sme sa strašne pohádali a všetko to krásne sa mi rozpadlo pred očami. V škole ma úplne ignoroval. Hovoril, že potrebuje čas. Potom mi povedal, že je koniec, ale že ostaneme kamaráti a niekedy sa možno ešte dáme dokopy. Tie slová počujem ako dnes... Vyplakala som sa a chvíľu mi to trvalo, kým som naňho prestala neustále myslieť. Snažím si nahovárať, že ho neľúbim, no viem, že opak je pravdou. Teraz sa v škole ani nerozprávame. Je mi to všetko strašne ľúto...
Odsťahoval sa
Boli jarné prázdniny a ja som sa rozhodla, že pôjdem k mojej naj kamoške. Cesta autobusom mi ubehla rýchlo a Sandra ma prišla čakať na zastávku. Bolo tam super, toľko voľnosti, Sandrina mama nám dovolila byť vonku každý večer až do polnoci. Hneď v prvý večer sme stretli skupinku chalanov, medzi ktorými sa mi jeden veľmi zapáčil. Na moju radosť sa na mňa krásne usmial. Sandra mi povedala, že sa volá Samo. Celú noc som naňho myslela. Nemohla som zabudnúť na ten jeho úsmev... Na druhý večer sme išli do parku a sadli si na lavičku. Vtom šiel okolo Samo. Sandra sa vyhovorila, že ešte niečo má a odišla. Samo si sadol ku mne. Celú noc sme tam sedeli, rozprávali sa a došlo aj na prvé bozky. Hneď ráno mi volal, že sa chce so mnou stretnúť. Práve vo chvíli, keď ma bozkával, mi zazvonil mobil. Bola to moja mamka, ktorá mi oznámila, že uú idú pre mňa. Naposledy som ho pobozkala a práve vtedy dorazili naši. Asi tri mesiace sme si písali takmer denne, no po čase sa tie intervaly predlžovali, až nenapísal vôbec. Sandra mi povedala, že sa odsťahoval do Prahy. Bola som strašne sklamaná. Tešilo ma aspoň to, že ma veľmi ľúbil, ale tú diaľku by nedokázal prekonať...
Žiarlivosť
Pred rokom som chodila s jedným úžasným chalanom, Maťom. Náš vzťah bol ako z rozprávky. Ja som milovala jeho, on mňa...Bolo to neskutočné. Jediné, čoho som sa obávala, bolo to, že môj sen sa skončí... A stalo sa to hneď po mesiaci! Viem, že to bola moja chyba a dodnes si to vyčítam. Spoznali sme sa totiž cez moju sestru, a tu bol koreň problému. Začala som Maťa podozrievať, že sa mojej sestre venuje až príliš a že je na ňu veľmi milý. Stále som mu to vyhadzovala na oči, i keď mi on svoju lásku neustále dokazoval. V záchvate žiarlivosti som mu povedala ZBOHOM... Dodnes premýšľam, aké by to bolo, keby som mu dala ešte šancu, ktorú chcel... Človek zistí, koho mal, až keď ho stratí. A to je aj môj prípad. P.S.: Maťko, nikdy ťa neprestanem milovať. Dúfam, že si šťastný.

Skratky icq

6. července 2007 v 15:36 | Petra |  ICQ
ICQ slouží nejen pro rychlou komunikaci mezi lidmi, ale také
jako centrum zábavy. Přes ICQ můžete komunikovat textovou,
zvukovou, obrazovou formou, hrát hry s přáteli a monoho jiného.

ICQ, zkratka z anglického "I Seek You", v překladu "Hledám tě", je uživatelský internetový program, který umožňuje klientovi, čili vám, zjistit, zda jsou vaši přátelé či kolegové právě u počítače a zprostředkuje vám bezprostřední kontakt s nimi. S ICQ můžete konverzovat, posílat soubory, vyměňovat si internetové adresy, hrát hry, telefonovat atd. Všechny tyto a další funkce ICQ jsou dostupné v jednoduchém programu. Program ICQ je freeware, což znamená, že je zdarma.ICQ Pro Zkratky:
StiskniICQ provede toto
Ctrl + MOtevře novou zprávu pro vybraný kontakt
Ctrl + COtevře Chat požadavek for pro vybraný kontakt
Ctrl + Oonline/offline statuty pro viditelnost jinými uživately
F3Najde uživatele ve vašem Kontakt listu
Ctrl + GZapíná a vypíná skupiny
Ctrl + Shift + FZapne historii
Ctrl + Shift + CZkontroluje váš mail
Ctrl + Shift + EPošle zprávu uživateli z vašeho kontakt listu
ICQ Lite Zkratky:
StiskniICQ provede toto
Ctrl + EnterPošle zprávu
Ctrl + Shift + AMinimalizuje a obnoví vaše ICQ okno
Ctrl + Shift + IMaximalizuje ICQ
Ctrl + Shift + XOtevře a zavře panel Xtraz
Návod jak nainstalovat skiny do ICQ 6:
> Otevřete RAR soubor (pro otevření je potřeba např. WinRAR - stáhnete zde)

> V archivu najděte složku theme, pokud archiv neobsahuje složku theme, obsahuje složku IMAGES.

Před instalací vypněte ICQ.
Pokud obsahuje theme:
> zkopírujte celou složku theme do servicesicqAppver1
(nejčastěji C:Program FilesICQ6servicesicqAppver1)
> nechte všechno přepsat a spusťte ICQ

Pokud obsahuje IMAGES:
> zkopírujte celou složku IMAGES do servicesicqAppver1 heme
(nejčastěji C:Program FilesICQ6servicesicqAppver1 heme)
> nechte všechno přepsat a spusťte ICQ
ICQ 6.0 V ČEŠTINE STIAHNETE: tu!!!

Dannyho parťáci3

6. července 2007 v 15:05 | Petra |  FILMY
Dannyho parťáci 3
Jsou zpět, jsou rozzlobení... a tentokrát se budou místo kradení především mstít. A v tom je parta Dannyho Oceana snad ještě talentovatější než ve zlodějinách. Nevěříte? Věřte.
Trojka... letos... povedená... oslavujme. Ano, po zelených a pirátských nočních můrách přišla trojka, která je nejen o dost lepší než ach - tak - přeplácaná dvojka, ale co do nápaditosti a hravého využití vlastního konceptu šlape na paty i prvnímu dílu. Danny Ocean a jeho parťáci tentokrát nekradou jako straky, ale zcela lidsky, přirozeně a tak nějak sympaticky se mstí. Gauner Al Pacino jim podrazil kamaráda, ten se kvůli tomu ocitl v nepříjemném fyzickém stavu a to naši přátelští zloději ze sousedství nemohou nechat jen tak. "Al Pacinův" superhotel a supercasino by se měly mít na pozoru. Veškeré podobné aktivity mu ale ve světě Dannyho Oceana budou pramálo platné... a tak je to správně. A co trojka? Ještě překombinovanější? Ještě více hvězd? Ještě více loupeží? Ještě více rádobykomediálních cameí? Ne, ne, ne, ne. I když u druhého bodu by se dalo úspěšně polemizovat, protože jakkoli proti Julii Robertsové nic nemám, Al Pacino je přece jen jiná liga. Třetí díl je stylisticky mnohem čistší, odpouští si složité plány jednoho na dalšího a dalšího na třetího, soustředí se jasně na konkrétní cíl a dokonale osciluje mezi úžasně klasickým a úžasně postklasickým. Těžko byste si vzpomněli na jednodušší model, než jaký nabízí Dannyho parťáci 3. Parta zlodějských es se spikne, aby pokud možno totálně zničila všechno, o co se arogantní hoteliér a casino-mogul "Al Pacino" snaží. Nemýlím se, když napíši, že snad nikdo z vás není tak naivní, aby si myslel, že se jim to nepovede? Důležité ale jako vždy není "zda", ale "jak" a "koho všeho přitom přelstí". Třetí "parťáci" už nechtějí ukrást hromadu peněz a překonávat složitě hromadu různých mechanizmů, aby se dostali k jednomu konkrétnímu bodu, a tak zvítězili. Jejich záběr je mnohem širší, "Al Pacina" chtějí zasáhnout na maximálním počtu citlivých míst a všechno musí podpořit všechno, aby do sebe ve finále prvky zapadly a mogul se nestačil divit, co se děje. Překážky jsou samozřejmě mimořádně složité, parťáci se u jejich překonávání pořádně zapotí a musí se přitom spojit i s bývalými úhlavními nepřáteli (Andy Garcia už kope za klaďase).
Od soukromých trablů se díkybohu celé vyprávění přesunulo zpět k realizaci jednotlivých prvků plánu, pracovním diskuzím a dlouhatánské scéně, ve které se všechno sejde a opojení z vítězství zažíváte s hrdiny i vy, aniž byste měli nutkavý pocit, že si z vás někdo mimořádně odporně vystřelil (druhý díl, kch, kch). Jako předěly mezi jednotlivými pracovními (ano, zlodějina je v Dannyho týmu pořádná dřina) sekvencemi pak slouží vypointované dialogy mezi "Clooneyem" a "Pittem", kteří bojují s krizí středního věku. A světe, div se, není to trapné. Skutečně, i z tak primitivního a průhledného schématu vznikl rytmicky precizní film, kde žádná scéna není navíc a většina z nich dokáže navíc na konci přijít i s vtipnou pointou. Ovšem právě oscilování mezi nejprovařenějším a vynalézavým je dominantní hnací silou filmu. A z roviny vyprávění se perfektně promítá i do stylistické, kdy některé scény v klasickým způsobem natočeném filmu zcela narušují kontinuitu sledování a zařadí vizuálně okázalé prvky. Celá scéna je natočená v dvojexpozici, split-screen je využíván spíše ve stylu seriálu 24 hodin (kdy několik oken nejen ukazuje tutéž akci, ale někdy i ze stejného úhlu) než v tradičním filmovém využívání (každé okno představuje jinou akci či zásadně rozdílná hlediska) a nechybí ani vizuální zcizující hříčky, jako třeba naskakující barevná čísla nad hlavami vyhrávajících zákazníků casina. Nic naplat, Dannyho parťáci jsou jeden z filmů, na které se chodí pro potěšení z vyprávění, z dialogů a v tomto případě i pro touhu znovu se potkat s postavami, jež tak dobře známe a všichni jsou tak ĎÁBELSKY sympatičtí. Pravda, umístění svého trezoru v bytě byste jim asi dobrovolně nesdělili, ale kdo z vás je tak bohatý, aby se podobnými podružnostmi trápil. Není to žádný progresivní hollywoodský projekt, s jakými se "továrna na sny" poslední dobou občas vytasí a některým z nás jimi pravidelně vyráží dech. Každopádně ale Dannyho parťáci 3 nejsou hloupí, nejsou megalomanští a využívají svých možností s obdivuhodnou bravurou. A to je ve světě letošních blockbusterových trojek situace - ano - nečekaná.

Laci Strike

5. července 2007 v 22:19 | Petra |  Street dance academy SDA

LACI STRIKE NIE JE NA BEAT STREETe.

Moje meno sa v poslednej dobe začalo objavovať na plagátoch a propagačných materiáloch na rôznych akciách, na ktorých som moju účasť nepotvrdil. Pretože mi to robí zlé meno, chcel by som preto upozorniť na dve ...
akcie, kde som propagovaný a nikdy som účasť na nich nesľúbil.

1. BEAT STREET v BRNE v SOBOTU 9 júna. Po niekoľkých telefonátoch asi pred 3 mesiacmi som vysvetlil organizátorovi, že nemôžem pre vystúpenia,( ktoré boli bookované pred jeho požiadavkou) porotcovať jeho tanečnú súťaž. Napriek prosbe, nech ma odstráni z webovej stránky sa tak nestalo, a moje meno figuruje naďalej aj na propozíciach súťaže, ktoré bolo zaslané všetkým tanečníkom.
2. MARTIN - mesto je oblepené plagátmi, že príde LACISTRIKE. Takisto som nepotvrdil účasť na akcii, kde tancujú síce tanečníci z SDA, ale ja nie. Bolo mi odpovedané, že to nie je nikoho chyba, že to už tak vytlačili a podobne. . .
Kašľal by som na to, ale je to nefér voči fanúšikom, ktorí by mali byť informovaní.

TH vs. Us5

5. července 2007 v 19:33 | Deny |  US5

Tak kto je lepšíí?? TH alebo Us5??

........Swoje nazory vyjadrite w ankete a w komentaroch.......
....Us5....
....TH....

Hilary Duff

5. července 2007 v 18:54 | Deny |  Hilary Duff

Hilary Duff

Mno tak to jsem všechno já!!!!!!!
Hilary Duff zpěvačka,herečka
Datum narození: 28.9.1987
Místo narození: Houston USA
Znamení: Váhy

G_R_A_F_I_T_Y

5. července 2007 v 18:50 | Deny |  Grafity
G R A F F I T Y
Fakt COOOOL..........

Pár kratuckych wtipow

5. července 2007 v 18:44 | Dena |  VTIPY na zlepšenie náladkyy
Novorozenec
Jirka řika :"mami já neci bratricka" a maminka na to:" žer co je".
Malíři
Dva malíři malují pokoj a Franta rika:"Milane drž se štětky beru si štafle"
Park
Eva a Jarda sedí v parku a Jarda riká :"Evo co bych ti měl dát abych tě mohl políbit???"Eva:"narkozu"
Sovy
Sedí 2sovy v noci v lese na větvi a 1 houká:"hůůůůů hůůůůů
hůůůůůů"a ta 2na to :"fuj to sem se lekla"
Cukr
Ptá se paní učitelka žáka:"Vojto,proč si myslíš,že se cukr
vyrábí ze dřeva?"
"Protože,když mě matka honí s dřevěnou vařečkou po bytě,vždycky křičí:
"Počkej,ty kluku ,já ti to osladím!"
Ředitel
Paní učitelka zadala dětem slohovou práci na téma:"Kdybych
byl ředitelem."
Všichni se pustili do psaní ,jen Pepíček nic
"Proč nepíšeš?" ptá se ho paní učitelka.
"Co bych psal,čekám na sekretářku!"
Bouřka
Ptá se paní učitelka malého Jarouška:"Jaroušku,vysvětli nám ,proč při bouřce
nejdříve vidíme blesky a teprve potom slyšíme hrom?"
"Asi proto ,že máme oči před ušima!"

Vtipy o školee :DD

5. července 2007 v 18:38 | Dena |  VTIPY na zlepšenie náladkyy

Vtipy o škole


Dwojaké optické klamy XD haluuz tak cekuj

5. července 2007 v 18:27 | Dena |  Optoklamy
Dvojaké optické klamy
Vidíš lebku? Alebo ženu sediacu za zrkadlom?
Tváre starej ženy a muža? alebo dvaja mexičania?
Kopa smetí, alebo oddychujúci párik?
Skúste sa tej žene zapozerať do očí...
Tuleň, alebo hlava somára.
Hlava indiána, alebo eskimák odzadu.
Koľko je na obrázku jeleňov?
Koľko je na obrázku koní?
Čínsky múr? Koloseum? Alebo len zástup lodí?
Ktorá z tvárí je pokojná a ktorá nazúrená? Odstúpte si od PC aspoň 2-3 metre a odpovedzte znovu.
Puzzle

Pekné optické klamy

5. července 2007 v 17:54 | Dena |  Optoklamy
Pozeraj sa na čierny bod. Po pár sekundách začne šedá farba okolo miznúť.
Zase jeden vydarený...
Pohybuj očami striedavo po rohoch obrázku. Nehýbe sa? NIE!
A zase jeden NEpohyblivý...
Opäť sa pozeraj do stredu a pohybuj hlavou.
Pripadá vám, že je v strede štvorec? Dokonca sa hýbe? Pozor, nič v strede nieje.

Optické klamy woow XD

5. července 2007 v 17:18 | Dena |  Optoklamy
Wooow cekujte na to....
Nepulzuje náhodou?
Skúste sa na ňu pozerať 30 sekúnd bez žmurknutia a potom sa pozrite na klávestnicu...